Hakkımda

Merhaba,

Ben Doç. Dr. Hatice Doğan Südaş. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü öğretim üyesiyim ve Teknokent’te faaliyet gösteren Beinminds şirketi kurucusuyum.

16 yıllık akademik hayatımı sektör deneyimiyle birleştirmem, aktardığım bilgileri uygulamadaki deneyimlerimle zenginleştirmemi sağladı.

İş Geliştirme, Stratejik Pazarlama, Dijital Pazarlama eğitim ve danışmanlıklarımın yanı sıra girişimci adaylarına ve yöneticilere mentorluk ve danışmanlık yapmaktayım.

Son yıllarda iş dünyasında yoğun bir şekilde hissedilen belirsizlik, hızlı değişimlerle başa çıkma ve daha iyi karar alma, aynı zamanda ekibi yönetme ve işbirliği sağlama konularında liderlere ve şirketlere yardımcı olmak amacıyla Mindfulness (Bilinçli Farkındalık) eğitimleri düzenliyorum.

Üniversitede verdiğim derslerin yanı sıra akademik çalışmalarıma devam ediyorum. Makaleler, kitaplar yazıyorum ve kongrelere katılıyorum.

Yüksek lisans ve doktora düzeyinde vermiş olduğum dersler, danışmanlığını yaptığım yüksek lisans ve doktora tezleri bulunmaktadır.